Ententýky, dva špalíky..na pražském Újezdě
Ententýky, dva špalíky, čert vyletěl z elektriky, bez klobouku bos, natloukl si nos… Možná si říkáte, co dělal čert u […]
Ententýky, dva špalíky, čert vyletěl z elektriky, bez klobouku bos, natloukl si nos… Možná si říkáte, co dělal čert u […]